Dlaczego PALEO?

Masz dość wiecznych nieskutecznych diet? A może wciąż czujesz głód i nie potrafisz przestać myśleć o jedzeniu? Marzysz o tym aby jeść do syta i nie liczyć kalorii? Chcesz zrzucić tkankę tłuszczową, mieć więcej energii, lepsze samopoczucie? Cierpisz na otyłość, choroby autoimmunologiczne, cukrzycę, choroby serca, alergie, trądzik, depresję lub kiepski nastrój, problemy trawienne, PCO, zaburzenia hormonalne, brak energii? Jeżeli tak, jesteś w odpowiednim miejscu!

O paleo, medycynie naturalnej i odchudzaniu w oparciu o badania, fakty, doświadczenie. Analiza powszechnych przekonań dotyczących diety, odchudzania i zdrowia oraz holistyczne podejście do człowieka na podstawie konkretnych argumentów.

Szukaj

Loading

17.04.2012

Wskazówka na wtorek

Warto odejść od tradycyjnego podejścia do jedzenia. Zamiast myśleć w kontekście śniadania, obiadu, kolacji i przekąsek warto popatrzeć na posiłek jako źródło energii i zdrowia. W taki sposób nie będzie straszny kurczak z brokułem na śniadanie czy kawałek w ryby w ramach przekąski. Odżywianie jak sama nazwa wskazuje ma na celu odżywić nasze ciało i nie ma sensu ograniczać się do typowego podejścia.

3 komentarze: