Dlaczego PALEO?

Masz dość wiecznych nieskutecznych diet? A może wciąż czujesz głód i nie potrafisz przestać myśleć o jedzeniu? Marzysz o tym aby jeść do syta i nie liczyć kalorii? Chcesz zrzucić tkankę tłuszczową, mieć więcej energii, lepsze samopoczucie? Cierpisz na otyłość, choroby autoimmunologiczne, cukrzycę, choroby serca, alergie, trądzik, depresję lub kiepski nastrój, problemy trawienne, PCO, zaburzenia hormonalne, brak energii? Jeżeli tak, jesteś w odpowiednim miejscu!

O paleo, medycynie naturalnej i odchudzaniu w oparciu o badania, fakty, doświadczenie. Analiza powszechnych przekonań dotyczących diety, odchudzania i zdrowia oraz holistyczne podejście do człowieka na podstawie konkretnych argumentów.

Szukaj

Loading

19.04.2012

Wyzwanie weekendowe

Zwolnij......spróbuj spożywać każdy posiłek (w miarę możliwości) w spokoju, przy stole, będąc emocjonalnie obecnym. Jedz bez pośpiechu przynajmniej przez 15 minut, dokładnie przeżuwając każdy kęs. Udowodniono, że powolne, świadome jedzenie obniża ryzyko problemów trawiennych (trawienie zaczyna się w jamie ustnej!), a uczucie sytości pojawia się szybciej (dzięki czemu je się mniejsze porcje).

6 komentarzy: