Dlaczego PALEO?

Masz dość wiecznych nieskutecznych diet? A może wciąż czujesz głód i nie potrafisz przestać myśleć o jedzeniu? Marzysz o tym aby jeść do syta i nie liczyć kalorii? Chcesz zrzucić tkankę tłuszczową, mieć więcej energii, lepsze samopoczucie? Cierpisz na otyłość, choroby autoimmunologiczne, cukrzycę, choroby serca, alergie, trądzik, depresję lub kiepski nastrój, problemy trawienne, PCO, zaburzenia hormonalne, brak energii? Jeżeli tak, jesteś w odpowiednim miejscu!

O paleo, medycynie naturalnej i odchudzaniu w oparciu o badania, fakty, doświadczenie. Analiza powszechnych przekonań dotyczących diety, odchudzania i zdrowia oraz holistyczne podejście do człowieka na podstawie konkretnych argumentów.

Szukaj

Loading

12.05.2012

Wskazówka na sobotę

Ile osób zaczyna zmieniać nawyki żywieniowe i po jakimś czasie wraca do starych? Ile postanawia, że od poniedziałku/nowego roku/po wakacjach/po świętach itd. zacznie dietę?

A wszyscy ci, którzy odnoszą jakiś sukces w utracie wagi i nagle z powodu byle pokusy idzie na marne cała praca, bo jedna pokusa rodzi następna? Znają to wszyscy....od tych, których dopadł efekt jo-jo, przez weekendowych objadaczy, aż po tych, którzy wieczorami nadrabiają cały dzień zdrowego jedzenia. 

Jest na to jeden sposób. Jeśli jesteś zmęczony zaczynaniem od nowa, to przestań się poddawać :)  Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że zajmie trochę czasu, czas i tak upłynie. Zmiany nie przyjdą od razu, ale przyjdą jeśli będziemy konsekwentni. Każdy posiłek, każdy trening, każda dobra decyzja to krok bliżej. Każda zła to kilka wstecz. Tak to działa. To co ważne, to iść do przodu, lepiej wolno do celu niż biec sprintem, a następnie z taką samą szybkością się cofać.


1 komentarz: