Dlaczego PALEO?

Masz dość wiecznych nieskutecznych diet? A może wciąż czujesz głód i nie potrafisz przestać myśleć o jedzeniu? Marzysz o tym aby jeść do syta i nie liczyć kalorii? Chcesz zrzucić tkankę tłuszczową, mieć więcej energii, lepsze samopoczucie? Cierpisz na otyłość, choroby autoimmunologiczne, cukrzycę, choroby serca, alergie, trądzik, depresję lub kiepski nastrój, problemy trawienne, PCO, zaburzenia hormonalne, brak energii? Jeżeli tak, jesteś w odpowiednim miejscu!

O paleo, medycynie naturalnej i odchudzaniu w oparciu o badania, fakty, doświadczenie. Analiza powszechnych przekonań dotyczących diety, odchudzania i zdrowia oraz holistyczne podejście do człowieka na podstawie konkretnych argumentów.

Szukaj

Loading

12.08.2013

Ankieta paleo

Pamiętacie apel o wypełnienie ankiety na temat paleo? Ankieta ma pomóc Ani w napisaniu pracy licencjackiej i rozpowszechnieniu informacji na temat diety bez przetworzonych produktów wśród akademickich kręgów. Sporo osób zgłosiło się aby wypełnić ankietę, ale niewiele odesłało ją z powrotem. Stąd prośba o te kilka minut na uzupełnienie i odesłanie ankiet do Ani (ania.zajac77@wp.pl). Prosimy bardzo :)

22 komentarze:

 1. Ale gdzie ankieta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli wyślesz do ani wiadomość na adres podany wyżej, to ona prześle ją mailem :)

   Usuń
 2. oj chce taką ankiete to ją wypelnie! musialam przeoczyc :(

  OdpowiedzUsuń
 3. wyslij mi jak mozesz na mokah@onet.pl

  OdpowiedzUsuń